OKAY Guesthouse
#3BEo R#258, Sangkat Chaktomuk
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
OKAY Guesthouse is a charming 3-star hotel conveniently located near the centre of Phnom Penh. Local tourist attractions such as Cambodia-Vietnam Friendship Monument, Silver Pagoda and Royal Palace are not far from the hotel. Also easily within reach are Independence Monument, National Museum and Phsar Thom Thmei.

Facilities
Dining facilities at OKAY Guesthouse include a restaurant. Breakfast is available - a surcharge will apply. There is also room service available. The hotel boasts a 24-hour front desk service. Public areas at OKAY Guesthouse are comfortably air-conditioned. Hotel guests will appreciate the welcoming services of our multilingual staff. Other services: coffee shop/café, concierge services, dry cleaning/laundry service, medical assistance available and tours/ticket assistance.

Transportation/Parking facilities
For guest convenience, parking is offered at no extra cost.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v OKAY Guesthouse je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Phnom Penh, Cambodia (PNH-Phnom Penh Intl.) - 6.00 mi
  Muzea
  • National Museum - 0.54 mi
  • Toul Sleng Museum - 1.34 mi
  • Tuol Sleng Genocide Museum - 1.35 mi
  • Sovanna Phum Art Association & Art Gallery - 2.07 mi
  • Killing Field Museum - 5.65 mi
==PASSWORD_RESET_MODAL==